OPINIE KLIENTÓW – Mani Mania®

OPINIE KLIENTÓW

Perfekcja w każdym calu.

Perfekcja w każdym calu!!! Ogromny wybór kolorów a i tak przy każdej wizycie pojawiają się nowości. No i najważniejsze – higiena i obsługa na najwyższym poziomie!!! Top class!!!

Agnieszka Żamojć

Tylko tutaj spełniłam swoje oczekiwania.

Jestem stała klientką salonu. Polecam go w 100%. Salon sterylny i dobrze zlokalizowany. Sympatyczne kosmetyczki z profesjonalnym podejściem do klienta. Bardzo duży wybór kolorów w lakierach do paznokci hybrydowych. Paznokcie są tam robione bardzo dokładnie, starannie. Lakiery są tam najwyższej jakości, dzięki czemu dobrze i długo się trzymają. Tylko tutaj spełniłam swoje oczekiwania i nie byłam zawiedziona.

Monika Laszczka

Wysoka jakość usług.

Zdecydowanie polecam za wysoka jakość usług i profesjonalne podejście do klienta. Oprócz doskonale wykonanego manicure mile spędzony czas. Na pewno jeszcze tu zawitam.

Sebastian Suchodolski

Nieskazitelnie wykonany manicure.

Profesjonalna obsługa i nieskazitelnie wykonany manicure, a przy tym bardzo mile spędzony czas to cechy wyróżniające ten salon. Serdecznie polecam osobom, którym zależy na doskonale wyglądających dłoniach i stopach oraz pięknych paznokciach.

Malwina Supeł

Sympatycznie i profesjonalnie. 

Bardzo sympatycznie – a profesjonalizm wykonania doceniają i podziwiają także inne panie manikiurzystki!

Natalia Pokrywka

Profesjonalny pedicure leczniczy.

W końcu zdrowo wyglądające paznokcie u stóp! 🙂 A wszystko dzięki niezwykle dokładnej pani Ani, która radzi sobie z nawet najtrudniejszymi przypadkami męskich stóp 🙂 Serdecznie polecam.

Kaleb Bałunda

Bez wątpienia najlepsze miejsce w Warszawie.

Pragnę serdecznie polecić salon Mani mAnia, jako bez wątpienia najlepsze miejsce w Warszawie, w którym można skorzystać z manicure i pedicure oraz specjalistycznych konsultacji i zabiegów na dłonie i stopy…Na pozór to jeden z wielu salonów, ale już po moim 1 manicuire, wiedziałam, że ten jeden z wielu stanie się tym jedynym salonem, którego z prawdziwą przyjemnością będę rekomendować. Na szczególną uwagę zasługuje praca pani Ani, która wkłada całe serce w to, aby moje paznokcie wyglądały jak z planu filmowego. Pani Ania jest niezwykle dokładna, pomysłowa, a przy tym uprzejma i serdeczna. Zawsze mogę liczyć na fachową poradę odnośnie zdrowia moich dłoni i stóp. Z kolei sam salon jest, bardzo sterylnym miejscem i gustownie urządzonym, a nastrojowa muzyka w tle pozwala doskonale się zrelaksować. Wisienka na ,,torcie ” są przystępne ceny. Gorąco polecam

Aneta

Polecam w 100%.

Jestem wieloletnią klientką pani Ani i nie znam bardziej perfekcyjnej i dokładnej osoby. Od lat szukałam kogoś takiego. I już mam:) Polecam w 100%.

Małgosia Wiśniewska-Ziętek

Nie wyobrażam sobie życia bez Mani Mania.

Gorąco polecam profesjonalne usługi u pani Ani. Jestem stałym klientem i nie wyobrażam sobie życia bez Mani Mania. Zabiegi są wykonywane w sposób higieniczny i komfortowy dla klienta, a przy tym można miło spędzić czas na rozmowie. Jeszcze raz mocno polecam.

Kamil Salach

Świetna atmosfera.

Gorąco polecam Mani mAnię! 😀 Świetna atmosfera, duża elastyczność i nastawienie na Klienta a przede wszystkim perfekcyjny manicure i pedicure czyni to miejsce bez wątpienia najlepszym gabinetem w Warszawie!😀

Ewelina

Pełen profesjonalizm.

POLECAM :). Profesjonalizm pani Ani- wygląd moich paznokci po wizycie w jej gabinecie podziwia wiele nawet przypadkowych osób. Najbardziej zdumiewa mnie pytanie „To sztuczne czy pani?”, odpowiadam „Moje, ale wykonanie pani Ani”.

Anna Wyroba

DODAJ OPINIE – wyślij e-mail ze swoją opinią na adres salon@manimania.pl